ERASMUS+   –   WYPRAWA NA LITWĘ


W dniach 18-21 maja 2026 r. uczniowie klas dwujęzycznych 2A oraz 3A, wraz z opiekunami, uczestniczyli w mobilności na Litwę w ramach projektu „BUILDING BRIDGES WITH HOLISTIC WELL-BEING”. Gospodarzem tego wydarzenia była szkoła partnerska w mieście Szawle – Siauliu Sporto Gimnazija. W mobilności brali udział także partnerzy z Chorwacji (Learn Plus NGO) oraz Turcji (szkoła […]