Z dumą informujemy, że uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Kielcach zostali uhonorowani tytułem „Nadzieje Kielc 2026” – nagrodą przyznawaną najzdolniejszym uczniom i absolwentom szkół ponadpodstawowych. Nagrody w wysokości 3,5 tysiąca złotych, statuetki z rąk prezydentki Kielc Agaty Wojdy i wiceprezydenta Tomasza Porębskiego otrzymali Michał Banasik, Piotr Czajkowski oraz Zuzanna Paduch.W wydarzeniu uczestniczyli Dyrektor szkoły […]

